Jedzenie Na Wynos 

Catering w Jeleniej Górze 

Co możesz od nas wynieść ?

Oprócz uśmiechu i serdeczności jeszcze najlepsze dania z naszej karty, dopracowane do ostatniego okrucha, kucharz płacze jak oddaje :) Realizujemy zamówienia od śniadań, owsianki w kubku poprzez tortille, sandwiche, burgery, sałatki, makarony, zupy, dania główne oraz desery na kawie, soku czy koktajlu skończywszy.
Jeśli Twoje zamówienie jest obszerniejsze lub specjalne zgłoś się do nas dzień wcześniej.


Zadzwoń, zamów, odbierz.


Jedzenie na wynos – Catering Jelenia Góra

Przygotowujemy catering dla maksymalnie 20 osób. Nasze jedzenie na wynos to świetne uzupełnienie każdej imprezy, uroczystości, spotkania towarzyskiego i doskonałe rozwiązanie dla zapracowanych.

Sprawdź nasze menu, w którym znajdziesz dania mięsne i wege, i pamiętaj, że realizujemy także dania nie uwzględnione w karcie, po wcześniejszym ustaleniu zamówienia. Chcesz dobrze zjeść w domowym zaciszu? Daj nam znać, na co masz ochotę, a my przyrządzimy świeże, pożywne i pyszne jedzenie na wynos.

Restauracja – Kawiarnia CAFEINA w Jeleniej Górze to klimatyczne i przytulne miejsce, w którym możesz zorganizować kameralne przyjęcie do 16 osób, a my z przyjemnością obsłużymy zaproszonych przez Ciebie gości.

Serdecznie zapraszamy - Catering w Jeleniej Górze z odbiorem na miejscu! Kiszki marsza grają?

Dzwoń śmiało +48 533 171 986