Witamy w CAFEINIE
w Jeleniej Górze! 

Nie ma nic lepszego niż zanurzyć się w cudownych smakach i aromatach.

O nas

Wiecej... 

CAFEINA Restauracja – Kawiarnia w Jeleniej Górze - Parę słów o nas

Nasza przygoda zaczęła się w październiku 2014 roku, kiedy to otwarliśmy CAFEINĘ. Już niedługo stuknie nam 10 lat :), a my nadal z tą samą pasją, sercem i starannością przyrządzamy dla Was jedzenie i gościmy w naszych progach. Wyróżniamy się pomysłowością w łączeniu smaków i tworzeniu ciekawych dań oraz pozytywną energią i przyjazną atmosferą.

Kogo witam, kogo goszczę?

Restauracja - Kawiarnia Cafeina w Jeleniej Górze to kameralne, klimatyczne miejsce, które doskonale sprawdza się o każdej porze dnia. Wpadaj do nas na śniadanie, szybki lunch, rodzinny obiad czy kawkę z przyjaciółką – ugościmy cię jak w domu, zapewnimy niezapomniane wrażenia smakowe i profesjonalną, miłą obsługę. Lokal jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych oraz przyjazny czworonogom, pies także jest naszym gościem i ma swoją miskę.

Poezja smaku

Czerpiemy radość z przyrządzania tych wszystkich pyszności, z uśmiechem witamy każdego gościa. Stawiamy na lekką i nietuzinkową kuchnię, opartą na świeżutkich produktach i wypróbowanych recepturach, w menu znajdziesz danie mięsne i wege, wyborne desery oraz potrawy przygotowane z myślą o najmłodszych.  Dbamy o szczegóły, by goście naszej restauracji chętnie do nas wracali. Sami wyrabiamy makarony, wypiekamy ciasta – nasze dania i desery są obłędne. Słowem – palce lizać :)

Frontem do klienta

U nas nie obowiązują sztywne godziny wydawania śniadań, masz ochotę na owsiankę w południe? Żaden problem. Chcesz popracować w CAFEINIE? Wi-Fi i gniazdko przy każdym stoliku Ci to umożliwi. Na uwagę zasługuje też duży, bezpłatny parking przy restauracji oraz świetna lokalizacja. Umiejscowienie naszego lokalu w sąsiedztwie dwóch dużych przychodni oraz szpitala pozwala na przyjemne spędzenie czasu oczekiwania na wizytę lekarską, tudzież daje możliwość zjedzenia posiłku po badaniach, kiedy w brzuchu burczy :)

Oferujemy także wyśmienity catering z odbiorem na miejscu oraz realizujemy zamówienia na vouchery. Szukasz dobrej restauracji w Jeleniej Górze, gdzie pysznie zjesz, a do tego będziesz czuć swobodnie? Zapraszamy w kulinarną podróż do naszego świata smakowitości!

A co w środku ?